Mercedes-Benz Warszawa

W imieniu firmy Mercedes-Benz Warszawa pragnę serdecznie podziękować za profesjonalną współpracę, elastyczne podejście i pełne zaangażowanie podczas organizacji cateringów na naszych eventach.

Na szczególne uznanie zasługuje ogromne zaangażowanie całego personelu oraz indywidualne podejście do naszych potrzeb i oczekiwań. Każda najdrobniejsza prośba była bardzo sprawnie i skutecznie wdrażana. Dbałość o szczegóły, elegancki wizerunek obsługi to mocna strona firmy Grand Catering. Doskonały smak oraz efektowne serwowanie potraw to duża przewaga Państwa firmy.

Z ogromną przyjemnością będziemy polecać Państwa firmę, jako solidnego i profesjonalnego partnera biznesowego.

Trzymając kciuki za dalsze sukcesy.

Z poważaniem

Wioletta Fudali
Specjalista ds. Marketingu Mercedes-Benz Warszawa


AGENCJA EVENTOWA UseCase

Od kilku lat korzystamy z usług firmy cateringowej “Grand Catering”, podczas realizacji eventów dla kluczowych Klientów naszej firmy.
Mieliśmy okazję wspólnie współpracować przy eventach kameralnych, aż po duże realizacje liczące nawet do 400 osób. Nasze działania dotyczą całego przekroju imprez, kolacji serwowanych, koktajlowych, czy stacji Live Cooking oraz wielu innych.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z obecnej współpracy, przede wszystkim z wysokiego poziomu świadczonych usług, otwartej komunikacji i pełnego zrozumienia potrzeb klientów, a także dopasowania się do obecnie panujących trendów w aranżacji cateringu.

Serdecznie polecamy firmę Grand Catering najbardziej wymagającym klientom, a naszą współpracę będziemy kontynuować przez kolejne lata.

Z poważaniem,
Prezes Zarządu Krzysztof Synowiec


OSOBA PRYWATNA

Firma Grand Catering obsługuje naszą rodzinę po raz kolejny podczas imprez okolicznościowych, takich jak komunia, urodziny czy chrzciny. Wszystkie imprezy zamawiałam do domu, oddając firmie kompleksową obsługę.

Firma zapewnia nam wszystkie meble, takie jak stoły, krzesła, dekorację oraz pełną zastawę. Dodatkowo, zadbała o dyskretną i profesjonalną obsługę, która przez cały czas trwania imprezy dbała o Nasz komfort i reagowała na nasze potrzeby. Smak i świeżość potraw, a także cieszący oko wygląd potraw, sprawił, że były to niezapomniane chwile dla mnie i dla moich gości.

Jestem zachwycona dotychczasową współpracą i polecam wszystkim moim znajomym współprace z tym cateringiem.

Wielkie podziękowania dla Szefa Kuchni i Menadżera firmy cateringowej, Wielkie brawa!

Z poważaniem,
Anna Korzeniewska


Pracownia Sztuk Plastycznych

Firma Grand Catering wykazała się bardo dużym zaangażowaniem, profesjonalizmem i elastycznością podczas realizacji eventu. Organizatorzy w pełni zadbali o terminowość serwowanych potraw, dostosowanie i aranżację przestrzeni cateringowej, a przede wszystkim zadbali o profesjonalną i wykwalifikowaną obsługę kelnerską.

Krzysztof Rafał Galimski
Prezes Zarządu PSP


Ag Complex

„Mamy świadomość, ze sukces naszej imprezy to w dużej mierze zasługa koordynacji
i kompetencji firmy Grand Catering. Z całą odpowiedzialnością możemy stwierdzić,
że catering i obsługa stoisk gastronomicznych odpowiadała najwyższym standardom w tej dziedzinie”.

Dariusz Żukowski  
Wiceprezes AG-Complex
IV Piknik Rodzinny AG-Complex


EM LAB

„Firma Grand Catering zrealizowała naszą wizję w stu procentach i z czystym sumieniem możemy polecić ją jako organizatora perfekcyjnego cateringu”.

Marek Zawada
Dyrektor Produkcji EM LAB
Gala Językowa w Auli Politechniki Warszawskiej


Konferencja Dyrektorów Wojewódzkich Bibliotek Publicznych

„Jesteśmy pod dużym wrażeniem profesjonalizmu i solidności realizowanych usług oraz kunsztu kulinarnego kucharzy przygotowujących serwowane dania. Firma Grand Catering zadbała o wszelkie szczegóły, poczynając od doskonałego dostosowania przestrzeni cateringowej do wystroju wnętrzna, na wykwalifikowanej i miłej obsłudze skończywszy”.

Edyta Lubańska-Buczek
Kierownik Działu Organizacyjnego Biblioteki Publicznej m.st. Warszawy
Konferencja Dyrektorów Wojewódzkich Bibliotek Publicznych


TUiR WARTA

„Znakomite wyczucie wnętrza, charakteru imprezy oraz dopasowanie wystroju Sali i stołów do teatralnej scenerii spowodowało, że nastrój imprezy był wyjątkowy i dokładnie taki, jaki chcieliśmy osiągnąć”.

Andrzej Gilewski
Zastępca Dyrektora Biura Marketingu TUiR WARTA